Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15916
Stary 03.05.2010, 15:13
Pytanie.....

Zastanawiam się nad kupnem IPHON-a

Zarazem, zależy mi na DOBREJ nawigacji.

Czy ktoś z Was ma IPHONA z nawigacją i korzysta z niej ? Jaka jest jej jakość ? I co ważne, czy łącząc się w IPHONIE z nawigacją płacę, czy jest to bezpłatne ?
Odpowiedz cytując