Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6603
Stary 03.05.2010, 14:50
Czas obłudy i jej pobłażanią minął wraz z tragedią smoleńską, za którą także należy rozliczyć winnych, choćby do ostatniego w szeregu.
Tutaj zgadzam się całkowicie a nawet powiem więcej od pierwszego do ostatniego szeregu, niezależnie od tego z jakiej jest partii i czy ten ktoś żyje czy nie. Czekam cierpliwie na wyniki śledztwa w tej sprawie.
Co do zdania "Ja uważam, że najwyższy już czas, aby wreszcie rozliczyć Tuska, za wielokrotne próby łamania ładu demokratycznego w naszym kraju i sianie nienawiści między Polakami" mam pytanie jak potraktujemy J.Kaczyńskiego, dla przykładu chociażby jego słynne zdanie: "...oni tam gdzie stało ZOMO". Czy również uważasz, że Jarosław Kaczyński powinien zostać rozliczony za "sianie nienawiści między Polakami"?