Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 02.05.2010, 19:54
Mareq napisał(a):Wyświetl post
W 2001 r (kiedy to po raz ostatni wygraliśmy z Legią w Warszawie mecz o jakąś ,,realną stawkę'' ) mieliśmy serię 3 porażek poprzedzoną remisem a później było na Łazienkowskiej 2-1 dla nas .
Wiem , że więcej w tym wiary aniżeli realnej analizy , ale liczę na powtórkę.
Wow. Fajnie, że to przypomniałeś. Tak spoglądam na tabelę i nawet podobnie ta sytuacja wyglądała. Tylko Amica na 7 miejscu, teraz będzie pewnie na drugim
..
Odpowiedz cytując