Cytat:
|
Patrząc na naszą formę to trzeba by się ostro napocić żeby ograć Legie i to na Łazienkowskiej ehh...
|
W 2001 r (kiedy to po raz ostatni wygraliśmy z Legią w Warszawie mecz o jakąś ,,realną stawkę'' ) mieliśmy serię 3 porażek poprzedzoną remisem a później było na Łazienkowskiej 2-1 dla nas

.
Wiem , że więcej w tym wiary aniżeli realnej analizy , ale liczę na powtórkę.