Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.05.2010, 19:45
Cytat:
Patrząc na naszą formę to trzeba by się ostro napocić żeby ograć Legie i to na Łazienkowskiej ehh...
W 2001 r (kiedy to po raz ostatni wygraliśmy z Legią w Warszawie mecz o jakąś ,,realną stawkę'' ) mieliśmy serię 3 porażek poprzedzoną remisem a później było na Łazienkowskiej 2-1 dla nas .
Wiem , że więcej w tym wiary aniżeli realnej analizy , ale liczę na powtórkę.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 02.05.2010 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując