|
Pewnie się narażę co poniektórym, ale dalej stoję na stanowisku, że jeśli przegramy mistrzostwo ( a wszystko na to wskazuje), to przegramy przede wszystkim przez pierwsze dwa mecze tej rundy...
Lech ma tylko jeden ciężki mecz na Cichej, ale oni są tak nieprawdopodobnie zdeterminowani, że nie odpuszczą. Jedyna szansa, że tam i na Łazienkowskiej będą remisy. Wtedy ten jeden punkcik powinniśmy z Cracovią i Odrą dowieźć do końca...
|