PiotrG napisał(a):

|
To jest tragedia, co się dzieje, ukończenie całego obiektu w październiku jest krótko mówiąc nierealne, ale obym się mylił.
|
Nie mylisz się - ten stadion będzie kończony przez lata - jak ktoś zagra na nim w lipcu - to będzie cud.
Łatwo się wyśmiewać z obiektu parchów, tyle że u nich wszystko jest jasne - u nas to jest jedna wielka prowizorka.
Jak by ktoś nie żył w tym mieście i nie interesował się tym, to by nie uwierzył że coś takiego można odwalić.
Bez trybuny, bez oświetlenia z prowizorycznym zapleczem - reszta stan surowy, bez przetargów, bez operatora, nikt nie wie jakie krzesełka, jaki wzór ,ile kas - A co najlepsze wytyczne są takie że nadal trzeba mówić że wszystko jest ok i idzie zgodzie z planem -Bareja XXI wieku.