Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.05.2010, 01:02
Mareq napisał(a):Wyświetl post
niestety 1-4 i 1-5 było za Henia i bardzo źle wspominam tamte mecze .
No ale to chyba było gdy nasi już mieli mistrza w kieszeni.
S*******ili sobie chłopaki sytuację i teraz najpewniej będą musieli wygrać ,by zdobyć mistrzostwo.

Dla mnie to taki mecz 60/40 dla Legii.Niektórzy z tych ludzi co grają u nas to w ogóle nie powąchali jakiegokolwiek zwycięstwa na wyjeździe w meczu z solidnym przeciwnikiem(Legia,Amica,Angole, Żydzi...Levadia )

Prawda jest tez taka że nadal mają szansę zmazać te wszystkie upokorzenia jakie ostatnimi czasy przeżywaliśmy.
Z Amiką zrobili krok do przodu - nie przegrali, teraz remisem się nie wykpią więc nic tylko zagrać dobrze - dopisać sobie +1 do szacunku wśród kibiców i myśleć jak tu zmazać kolejną plamę czyli derby.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując