SpoXsteR napisał(a):

|
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..
|
A przez pierwsze 80 mieliśmy problem przejść na połowę Korony... Kielczanie pokazali traktorzystom jak się gra w piłeczkę. Zwycięstwo Korony w 100% zasłużone.