Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 30.04.2010, 21:54
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..
Odpowiedz cytując