thechris napisał(a):

|
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
|
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..