w0lno. napisał(a):

|
W jakiej formie musi być Christow, skoro Brożek grając tak żenująco [a raczej symulując grę] spędza 90 minut na boisku?
|
Nie chce prorokować, bo nie widzę tych zawodników na co dzień na treningu ale, Christow to był zakup w ciemno Skorży, który liczył że nagle zacznie grać jak kilka lat temu, a Kasperczak, po prostu widzi jak sprawa stoi i pewnie nabytek Skorży jeszcze długo?(albo w ogóle) nie zagra nawet jako zmiennik.