|
Gra sie do konca, wiec jeszcze 3 kolejki.
Co z was za kibice, którzy pisza ze dzis tracimy mistrza? Taka jest wasza wiara? ojejku, wracajcie oglądac Barcelone, ona wygrywa 95% swoich meczy.
Boguski jest dziewczyna. tyle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|