Maciuś napisał(a):

|
Zgadza sie, jesli dzis przegraja albo zremisuja to z Legia musza koniecznie wygrac.
|
Tak jasne. Nasi kopacze juz nie raz pokazali jak to oni "muszą" . . .
Tak myślę, że mamy te 4 pkty przewagi nad Lechem, pewnie w niedziele będzie to już tylko punkt. Boję się by to co im zabrał los w zeszłym sezonie teraz nie oddał

Mimo tego, że nasi grali ogromny piach, to mieli okazje w drugiej części by zremisować albo i wygrać. No cóż, niestety Sobol nie zawsze będzie nam ratował tyłki, a Łobo wygrywać nam mistrza ma zamiar chyba już tylko w Gdańsku.
Masakra.. Przed tak trudną końcówką oni sobie zawalają koncertowo mecz z Koroną. Nie ma jak profesjonalizm (podejście) w naszej lidze.
Co do Korony- dlaczego z nami a nie z Legią?
Co by się troszkę odluzować:
`Jak to dobrze, że skończył się już
Ten podły
mecz, co mi Cię* zabrał
Ciężko było tak po prostu
z porażką pogodzić się
I usłyszeć, że
to może być koniec... `
*Cię- tu: Mistrzostwo PL
Taki mały edit Iry