Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2010, 21:01
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Zgadza sie, jesli dzis przegraja albo zremisuja to z Legia musza koniecznie wygrac.
Tak jasne. Nasi kopacze juz nie raz pokazali jak to oni "muszą" . . .
Tak myślę, że mamy te 4 pkty przewagi nad Lechem, pewnie w niedziele będzie to już tylko punkt. Boję się by to co im zabrał los w zeszłym sezonie teraz nie oddał
Mimo tego, że nasi grali ogromny piach, to mieli okazje w drugiej części by zremisować albo i wygrać. No cóż, niestety Sobol nie zawsze będzie nam ratował tyłki, a Łobo wygrywać nam mistrza ma zamiar chyba już tylko w Gdańsku.
Masakra.. Przed tak trudną końcówką oni sobie zawalają koncertowo mecz z Koroną. Nie ma jak profesjonalizm (podejście) w naszej lidze.
Co do Korony- dlaczego z nami a nie z Legią?

Co by się troszkę odluzować:
`Jak to dobrze, że skończył się już
Ten podły mecz, co mi Cię* zabrał
Ciężko było tak po prostu z porażką pogodzić się
I usłyszeć, że to może być koniec... `
*Cię- tu: Mistrzostwo PL
Taki mały edit Iry
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.04.2010 o godz. 21:05.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując