Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 30.04.2010, 19:53
Czemu nie potrafimy wyjść na taką Korone, na takiej ku**ie, jak w meczu z Amiką? Za dużo do biegania dla naszych gwiazdek? Jak sie nie wezmą za siebie w drugiej połowie, to mogą sobie wytatuować na czołach napis "frajerzy".
Odpowiedz cytując