Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.04.2010, 16:08
Gra coraz lepiej wygląda. W dodatku - inaczej niż na początku tej rundy - chłopaki maja siły do końca. Poza Jirsakiem i Pawełkiem wszyscy mogą grać, Heniek ma więc wreszcie luz jeśli chodzi o ustalanie składu na mecz.
Ba powinien zagrać od początku bo jego technika może byc kluczem do strzelenia pierwszej bramki - czyli do momentu gdy Korona będzie grać zmasowaną obroną. Jeśli w dodatku Małemu uda się od czasu do czasu przejść jednego czy dwóch graczy z Korony to powinno być bezproblemowo.
Odpowiedz cytując