michu-k napisał(a):

|
Czy gdybys nie korzystal z taktyki obnazajacej bledy silnika gry, to tez odnosilbys takie sukcesy? Czerpiesz radosc z takiej gry, nie szkoda Ci czasu?
|
Próbowałem sił zupełnie innymi taktykami i odnosiłem podobne sukcesy.
Tutaj tylko strzelanie dużej ilości bramek jest plusem, reszta zależy od trenerów, zawodników.
EDIT:
Właśnie zaczynam odbudowywać potęgę LE HAVRE

Zobaczymy co to wyjdzie
