Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3406
Stary 29.04.2010, 12:17
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Czy gdybys nie korzystal z taktyki obnazajacej bledy silnika gry, to tez odnosilbys takie sukcesy? Czerpiesz radosc z takiej gry, nie szkoda Ci czasu?
Próbowałem sił zupełnie innymi taktykami i odnosiłem podobne sukcesy.
Tutaj tylko strzelanie dużej ilości bramek jest plusem, reszta zależy od trenerów, zawodników.

EDIT:
Właśnie zaczynam odbudowywać potęgę LE HAVRE Zobaczymy co to wyjdzie
Ostatnio edytowane przez Kamyk : 29.04.2010 o godz. 18:49.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując