Griszka30KR napisał(a):

|
Paradoksalnie rzecz biorąc moze dla nas wcale nie.Jakby Lechia zremisował,myślę,że nasi bardziej podeszli by na luzie do meczu z Koroną i jak bysmy tu zaliczyli wtopę i w następnym z Legią to mogło by byc po MP...A tak wiedzą ,ze musza z Koroną wygrac,co pomoże ustrzec przed jakimś przypadkiem.
|
nie chodzilo mi o nas w kontekscie tego co napisalem. Lechia poprostu zasluzyla na przynajmniej remis za swoja gre i postawe na boisku