Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7116
Stary 28.04.2010, 22:19
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie rzecz biorąc moze dla nas wcale nie.Jakby Lechia zremisował,myślę,że nasi bardziej podeszli by na luzie do meczu z Koroną i jak bysmy tu zaliczyli wtopę i w następnym z Legią to mogło by byc po MP...A tak wiedzą ,ze musza z Koroną wygrac,co pomoże ustrzec przed jakimś przypadkiem.
nie chodzilo mi o nas w kontekscie tego co napisalem. Lechia poprostu zasluzyla na przynajmniej remis za swoja gre i postawe na boisku
Odpowiedz cytując