Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.04.2010, 15:32
17 lutego Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
No to zaczynamy czytanie... Zobaczymy co z tego będzie... Jak nie to, to ku*wa nic nie pomoże;/
Jak skutecznie rzucić palenie

Chodziło o przeczytanie tej książki. Jakimś cudem udało mi to udało. Bardzo opornie się ją czytało, owszem. Ale obiecałem sobie, że muszę te 40 stron 'zmęczyć', bo miałem ogromną nadzieję, że w końcu wy*ebie fajki z mojego 'menu', bo nic mi nie pomagało. Zawsze wracałem do nałogu z powrotem.

I wiecie co? Odkąd przeczytałem tę książkę, czyli od 17 lutego bieżącego roku, nie zapaliłem ani jednego papierosa. Co więcej, nawet mnie do nich nie ciągnie. Tylko wk*urwia mnie jak ktoś przy mnie pali, ale mniejsza z tym. Fakt jest taki, że nie palę i że jest zajebiście!


Dzięki wielkie dla forumowiczów WzT za napisanie informacji o istnieniu tej książki i Kamyka za wrzucenie jej do sieci.

Pozdro!
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując