Wyświetl pojedynczy post
Kwasiarz1986
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 26.04.2010, 10:25
http://www.upr.pl/ogoszenia/75-s-mic...odpisy-dla-jkm
http://www.youtube.com/watch?v=pAzDmhbQB2g

Zapraszam codziennie w godzinach od 12-18 na ul. Szewskiej przy rynku głównym na zbieranie podpisów na prawicowego kandydata na prezydenta Janusza Korwina-Mikke. Liczy się każdy głos bo do 4 Maja trzeba uzbierać 100 tyś. podpisów. Pozdrawiam!