DrewniaQ napisał(a):

|
Wygasa mi teraz umowa z Orange (MIX) i czy muszę gdzieś składać jakieś deklaracje, że nie chcę przedłużać czy automatycznie przerzuca mnie na POP'a (na kartę)?
|
mialem w mixplusie i koles powiedzial ze ta umowa obowiazuje do czasu az zdeklaruje ze koncze,(wykupilem wszytskie karty juz wtedy)