Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15753
Stary 22.04.2010, 18:51
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Wygasa mi teraz umowa z Orange (MIX) i czy muszę gdzieś składać jakieś deklaracje, że nie chcę przedłużać czy automatycznie przerzuca mnie na POP'a (na kartę)?
mialem w mixplusie i koles powiedzial ze ta umowa obowiazuje do czasu az zdeklaruje ze koncze,(wykupilem wszytskie karty juz wtedy)
.....
Odpowiedz cytując