Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15750
Stary 22.04.2010, 17:52
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Wygasa mi teraz umowa z Orange (MIX) i czy muszę gdzieś składać jakieś deklaracje, że nie chcę przedłużać czy automatycznie przerzuca mnie na POP'a (na kartę)?
Ja bym radził wziąć i przeczyatć umowę
Odpowiedz cytując