tofik napisał(a):

Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.
|
No to jest raczej oczywiste. Arsenal musial odrobic straty z pierwszego meczu, Inter takiej potrzeby nie ma.