Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 21.04.2010, 16:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.
No to jest raczej oczywiste. Arsenal musial odrobic straty z pierwszego meczu, Inter takiej potrzeby nie ma.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując