|
NONSZALANCJA.. za duzo jej w tym meczu, a przede wszystkim w koncowce.. za wolno, na pokaz, kombinacja i ciagle te 15 cm brakuje - strasznie mnie to irytuje .. jak to zremisujemy to nasi sa frajerami, mecz ktory 4-0 powinnismy wygrac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:53.
|