grzesiek632 napisał(a):

Dokładnie tak napisałes że po raz pierwszy jestes zadowolony..
Szczerze to mecz nie stoi na najwyższym poziomie.. dzięki Bogu strzeliliśmy bramke, mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt przed tym waznym meczem w sobote.
|
wiesz co nie będę się z Tobą kłócił i tłumaczył Ci, że się mylisz

lepiej oglądajmy mecz
