Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 20.04.2010, 19:08
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak napisałes że po raz pierwszy jestes zadowolony..

Szczerze to mecz nie stoi na najwyższym poziomie.. dzięki Bogu strzeliliśmy bramke, mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt przed tym waznym meczem w sobote.
wiesz co nie będę się z Tobą kłócił i tłumaczył Ci, że się mylisz lepiej oglądajmy mecz
Odpowiedz cytując