tomasz_19 napisał(a):

|
czemu mam żartować ? ... w przeciągu całego sezonu zagraliśmy na prawdę mało meczów, które mogły by się podobać... a swoją drogą czy na napisałem, że to najlepszy mecz Wisły w tym sezonie?
|
Dokładnie tak napisałes

że po raz pierwszy jestes zadowolony..
Szczerze to mecz nie stoi na najwyższym poziomie.. dzięki Bogu strzeliliśmy bramke, mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt przed tym waznym meczem w sobote.