Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 20.04.2010, 19:04
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
czemu mam żartować ? ... w przeciągu całego sezonu zagraliśmy na prawdę mało meczów, które mogły by się podobać... a swoją drogą czy na napisałem, że to najlepszy mecz Wisły w tym sezonie?
Dokładnie tak napisałes że po raz pierwszy jestes zadowolony..

Szczerze to mecz nie stoi na najwyższym poziomie.. dzięki Bogu strzeliliśmy bramke, mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt przed tym waznym meczem w sobote.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując