orzeu napisał(a):

a gdzie ty widzisz zrownanie wszystkich ludzi z facebooka z gowniazeria? 
jak ktos napisze "gowniarze z Krakowa" to rozumiesz to jako opinie o milionie ludzi?
|
Nie warto tłumaczyć mu rzeczy, które sam doskonale rozumie.
Tak samo jak nie warto rozważać etymologii słowa "wykształciuch" - jej znajomość bądź nie jest bez znaczenia.
Mareq napisał(a):

Ale wnioski , nieźle , nieźle .
Z czym popłynął ? Bo nie miał przemówień porywających tłumy ?
|
Tak. Przy czym rozważania nie dotyczą zadeklarowanych zwolenników, tylko osób niezdecydowanych. Dla nich Komorowski mógł bardzo wiele stracić, przy czym nie jest to zarzut kierowany wprost do niego. Po prostu nie udźwignął ciężaru tego czasu. Pozostawił kiepskie wrażenie.