Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
15674
19.04.2010, 20:17
kroko.
napisał(a):
Dla ludzi którzy znają się trochę na klubach w Krakowie
Szukam klubu takiego jak klub PRL na garncarskiej - żeby była muzyka do tańczenia, i w miare luźno na parkiecie, zna ktoś taki?
SPOŁEM przy placu szczepanskim
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906