Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6113
Stary 19.04.2010, 20:12
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Chciałem zapytać kolegów FraMata i Wolfiego jak definiujecie pojęcie "gówniażeria"

a. Młody wiek? Jeśli tak to czy jakaś bezwzględna granica wieku czy różnica wieku w stosunku do Was?
b. Inne poglądy niż Wasze?
c. Niewłaściwy sposób prezentowania tych poglądów? Jeśli tak na czym to polega?

zanim odpowiedzą wezwani do tablicy to ja odpowiem według mnie:

1. brak argumentów
2. argumenty typu "w gazecie napisali" "słyszałem w radiu" ... "więc tak ma być"
3. pisanie bzdetów na forach internetowych i portalach społecznościowych zamiast zabrania głosu w realnej dyskusji
4. obrażania Polaków i naszej Ojczyzny


Poglądy każdy może mieć własne ale należy dorosnąć do ich odpowiedniego głoszenia
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE