Kowalski napisał(a):

Chciałem zapytać kolegów FraMata i Wolfiego jak definiujecie pojęcie "gówniażeria"
a. Młody wiek? Jeśli tak to czy jakaś bezwzględna granica wieku czy różnica wieku w stosunku do Was?
b. Inne poglądy niż Wasze?
c. Niewłaściwy sposób prezentowania tych poglądów? Jeśli tak na czym to polega?
|
zanim odpowiedzą wezwani do tablicy to ja odpowiem według mnie:
1. brak argumentów
2. argumenty typu "w gazecie napisali" "słyszałem w radiu" ... "więc tak ma być"
3. pisanie bzdetów na forach internetowych i portalach społecznościowych zamiast zabrania głosu w realnej dyskusji
4. obrażania Polaków i naszej Ojczyzny
Poglądy każdy może mieć własne ale należy dorosnąć do ich odpowiedniego głoszenia