Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6111
Stary 19.04.2010, 20:00
Chciałem zapytać kolegów FraMata i Wolfiego jak definiujecie pojęcie "gówniażeria"

a. Młody wiek? Jeśli tak to czy jakaś bezwzględna granica wieku czy różnica wieku w stosunku do Was?
b. Inne poglądy niż Wasze?
c. Niewłaściwy sposób prezentowania tych poglądów? Jeśli tak na czym to polega?