|
Chciałem zapytać kolegów FraMata i Wolfiego jak definiujecie pojęcie "gówniażeria"
a. Młody wiek? Jeśli tak to czy jakaś bezwzględna granica wieku czy różnica wieku w stosunku do Was?
b. Inne poglądy niż Wasze?
c. Niewłaściwy sposób prezentowania tych poglądów? Jeśli tak na czym to polega?
|