Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kroko.
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ruczaj
Offline
#
15672
19.04.2010, 18:31
Dla ludzi którzy znają się trochę na klubach w Krakowie
Szukam klubu takiego jak klub PRL na garncarskiej - żeby była muzyka do tańczenia, i w miare luźno na parkiecie, zna ktoś taki?
kroko.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kroko.
Znajdź inne posty napisane przez kroko.