arti napisał(a):

Wiele przesłanek na to wskazuje. Zresztą zobaczymy za pół roku - nie omieszkam się Tobie przypomnieć Oczywiście o ile sobie tego życzysz.
|
Przypominaj,ale fajnie by było jakbyś podał choć kilka faktów,na których opierasz swoje domysły. Bo wybacz,ale to co piszesz brzmi jak powtarzany slogan.
Komorowski. Czy to ten co powiedział,że wycofa sięz polityki jak wyssane z palca okażą się zarzuty stawiane swemu czasu Szeremetiewowi?Czy się myle,i on nic takiego nie powiedział. Czlowiek honoru na miarę swojej partii.