wiślak 86 napisał(a):

|
Dziwne? nie bardzo rozumiem. jezeli sama twierdzisz ze ktos mial wieksze osiagniecia znaczy ze te prezydenta wcale nie sa wybitne. a przeciez tylko tacy ludzie moga spoczywac na Wawelu.
|
Nie pisalam w kontekście " czy może za zasługi leżeć na Wawelu czy nie " tylko odpowiadalam na post mówiący : " wszyscy mówią o zasługach Lecha Kaczyńskiego a nikt nie może ich wymienić ".
Więc wymieniłam - tak jak ja to widzę.
Cytat:
|
Odnośnie J.Kaczynskiego-nie wiem czy mowisz o mnie odnosnie klamstwa? Którym zdaniem zasugerowalem ze Jaroslaw klamie i w jakiej sprawie?
|
Nie do Ciebie.
To odnosiło się do wypowiedzi Lizzy'ego.