Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5916
Stary 15.04.2010, 23:59
hunter napisał(a):Wyświetl post


Widać ynteligent pełną gębą. Ładny szaliczek, eleganckie ubranko, szkoda tylko że pod kopułą pusto jak w bębnie. Naprawdę nie jest wstyd niektórym stać koło takich idiotów?
Ale mi ciśnienie skoczyło.

Czas chyba zaopatrzyć się w Kałacha.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.