hunter napisał(a):


Widać ynteligent pełną gębą. Ładny szaliczek, eleganckie ubranko, szkoda tylko że pod kopułą pusto jak w bębnie. Naprawdę nie jest wstyd niektórym stać koło takich idiotów?
|
Ale mi ciśnienie skoczyło.
Czas chyba zaopatrzyć się w Kałacha.