Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6769
Stary 14.04.2010, 22:07
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Derby w środku tygodnia o.O ?! Bez sens... wiadomo, że w środku tygodnia ludziom jest ciężej przyjśc... No ale w sumie to Craxa będzie gospodarzem także... No, myślę jednak, że takie wydarzenie jak derby (tym bardziej Krakowa) powinny być szlagierem kolejki. A szlagiery rozgrywane sa w niedzielę, ew. w sobotę (głównie), w porach popołudniowych bądź wieczornych, by każdy chętny mógł być obecny na trybunach.
No, ale jak to zostało napisane wyżej- terminarz nie gra i nasi grajkowie musza zap... I tak dostali teraz trochę oddechu więc już nie ma mowy o jakiś "maratonach meczowych" (jak zdążyło juz to ująć parę osób na wosnę x))
O ile się nie mylę, Derby już w pierwotnej wersji terminarza były planowane na środek tygodnia, więc nic nowego

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując