Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 14.04.2010, 19:03
wiertar napisał(a):Wyświetl post
no te twilight ty jeszcze spoko, nie co drugi ma choć wolał bym od nich albo Air force One, albo Dunki hmm nie ktorzy maja zajawke na gry komputerowe, niektorzy na płyty CD a ja mam zajawke na buty troche ich mam i troche o nich wiem

a czy te "jedynki" wywołują smiech fajnie masz, bo u mnie smiech wywołują gogusie w podrabianych Pumach Ferrari albo innych podrabianych versce za 150zl
Dunki też mam Śmiech to może złe określenie. Nie tyczy się tylko wyglądu, nawet bardziej może ceny, bo kosztują o wiele za dużo jak na design jaki prezentują
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując