Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
tomaszek67
Member
Od: 01.2009
Offline
#
6756
14.04.2010, 16:00
piter116
napisał(a):
My gramy co 3 dni, Lech co 4 mimo, że ma mecz mniej do rozegrania... Sprawiedliwie powinno być chyba na odwrót.
Vłaśnie dlatego gracie co 3 dni, bo macie jeden mecz więcej do rozegrania.
tomaszek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszek67
Znajdź inne posty napisane przez tomaszek67