Wyświetl pojedynczy post
tomaszek67
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6756
Stary 14.04.2010, 16:00
piter116 napisał(a):Wyświetl post
My gramy co 3 dni, Lech co 4 mimo, że ma mecz mniej do rozegrania... Sprawiedliwie powinno być chyba na odwrót.
Vłaśnie dlatego gracie co 3 dni, bo macie jeden mecz więcej do rozegrania.
Odpowiedz cytując