Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5436
Stary 13.04.2010, 21:56
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A co takiego wielkiego zrobiła połowa 'mieszkańców' Wawelu?
Nic i ta połowa nie powinna spoczywać na Wawelu.

Devonisch napisał(a):Wyświetl post
I o tym niestety zapomina cała Polska. Prezydent, który miał najgorsze notowania i opinie na całym świecie. A dodać trzeba, uprzedzając komentarze, że na całym świecie nie czyta sie GW nie ogląda ITI, Kaczyński miał dramatycznie marne notowania (poza Gruzją), a teraz lepi się ze zwłok Prezydenta wielkiego męża stanu, bohatera narodowego, najwyższego z najwyższych patriotów wszechczasów.............. tylko dlatego, że się rozpieprzył ten francowaty samolot z kilkoma osobami godniejszymi honorów niż Pan Prezydent Lech Kaczyński. Ale teraz nikt nie powie NIE bo kampania i żałoba trwa.

PS. Pytanie do zwolenników pochówku L. Kaczyńskiego na Wawelu.
Skoro mający najniższe notowania polityk poprzez śmierć w katastrofie lotniczej, na którą nie miał wpływu, ponoć.... ma być pochowany na Wawelu, to czy uważacie, że kiedyś powinni obok niego na Wawelu spocząć Aleksander Kwaśniewski (dwie kadencje) i Lech Wałęsa
Wreszcie wypowiedź, którą należy skopiować i wkleić w widoczne miejsce.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 13.04.2010 o godz. 21:59.