Bronex napisał(a):

|
...a co Ty myślisz to wszystko zasługa Tuska i jego polityki zagranicznej... Tyle poklepywania po plecach Tusk nie na darmo znosił...
|
proponuje wziac na wstrzymanie w tym temacie, bo spamujesz tu jak dziki, a twoje posty nic do tematu nie wnoszą. Teraz zaczynasz wciągac polityke w momencie w ktorym akurat to jest najmniej wazne, i to jeszcze wciągasz ją przez swoje wyimaginowane domysły, bo kolega o Tusku słowem nie wspomnial.