Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5400
Stary 13.04.2010, 21:36
Bronex napisał(a):Wyświetl post
...a co Ty myślisz to wszystko zasługa Tuska i jego polityki zagranicznej... Tyle poklepywania po plecach Tusk nie na darmo znosił...
proponuje wziac na wstrzymanie w tym temacie, bo spamujesz tu jak dziki, a twoje posty nic do tematu nie wnoszą. Teraz zaczynasz wciągac polityke w momencie w ktorym akurat to jest najmniej wazne, i to jeszcze wciągasz ją przez swoje wyimaginowane domysły, bo kolega o Tusku słowem nie wspomnial.