Arapaho napisał(a):

|
Pokazali właśnie na TVN 24.Świadczy to tylko o tym co od jakiegoś czasu dzieje się w Krakowie.To już nie jest centrum Polski to juz nawet nie jest miasto.To zapyziała,zakompleksiona wioska.Wstyd i hańba na całą Polskę! Do tego wypowiedzi gówniarzy z pryszczami na twarzy , na oko max 18 lat, kreujących się na znawców polityki może historii...
|
To , że jakaś grupa małolatów tak się zachowuje nie usprawiedliwia Twojej wypowiedzi o naszym mieście