Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5325
Stary 13.04.2010, 20:23
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Pokazali właśnie na TVN 24.Świadczy to tylko o tym co od jakiegoś czasu dzieje się w Krakowie.To już nie jest centrum Polski to juz nawet nie jest miasto.To zapyziała,zakompleksiona wioska.Wstyd i hańba na całą Polskę! Do tego wypowiedzi gówniarzy z pryszczami na twarzy , na oko max 18 lat, kreujących się na znawców polityki może historii...
To , że jakaś grupa małolatów tak się zachowuje nie usprawiedliwia Twojej wypowiedzi o naszym mieście