wolfy napisał(a):

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Naprawdę.
Czekasz na męża stanu bez poglądów - powodzenia. Będzie to pierwszy znany przypadek w historii ludzkości.
|
OK. Ale nawet Kwaśniewski był bardziej bezstronny, nie pamiętasz tych szopek z dostawianiem krzesła, z przyjmowaniem premiera(skoro mówimy o szacunku do urzędu) w przedsionku, wetowaniu większości pomysłów PO. ludzie nie są kryształowi i LK też nie był, miej szacunek dla ludzi, którzy jak ja nie byli zadowoleni z jego prezydentury. Mam szacunek do zmarłego prezydenta ze względu na urząd jaki pełnił, poza tym miał niezwykle sympatyczną małżonkę, która miała tysiąc razy więcej taktu i ogłady niż pierwsza dama USA.