Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5272
Stary 13.04.2010, 18:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Naprawdę.

Czekasz na męża stanu bez poglądów - powodzenia. Będzie to pierwszy znany przypadek w historii ludzkości.
OK. Ale nawet Kwaśniewski był bardziej bezstronny, nie pamiętasz tych szopek z dostawianiem krzesła, z przyjmowaniem premiera(skoro mówimy o szacunku do urzędu) w przedsionku, wetowaniu większości pomysłów PO. ludzie nie są kryształowi i LK też nie był, miej szacunek dla ludzi, którzy jak ja nie byli zadowoleni z jego prezydentury. Mam szacunek do zmarłego prezydenta ze względu na urząd jaki pełnił, poza tym miał niezwykle sympatyczną małżonkę, która miała tysiąc razy więcej taktu i ogłady niż pierwsza dama USA.
Ostatnio edytowane przez Boleck : 13.04.2010 o godz. 18:29.