Ciastek1 napisał(a):

|
Takie są skutki jak uciekało się z lekcji historii w szkole .Z całym szacunkiem dla zmarłych i ich rodzin ale wykładanie prawa pracy stoczniowcom przy dokonaniach Władysława Sikorskiego wygląda blado .Niemniej jednak szacunek parze prezydenckiej należy się .
|
Może ty uciekałeś z lekcji historii?
Ktoś tu napomina że Sikorski i Piłsudski to inna liga niz Kaczyński.On zasługują na Wawel , On nie...
Cóż. Sikorski "tylko" w czasie II wojny internował 600 polskich oficerów na szkocką wyspę Bule tylko dla tego że byli sanacyjni, a po jego śmierci w oflagach wznoszono czesć Liberatora przez polskich oficerow.
Poza tym co zrobił dla Polski 
Piłsudski- wykonał zamach stanu - tak że Mościcki musiał zrzec się urzędu a następnie w Berezie Kartuskiej uwięzil opozycjonistów.Dzisaiaj by go TVN zjadł
Ale cóż to - Kaczyński zmierzał do dykatury,byl slabym prezydentem.Nie ta liga?To tak a'propos historii - TVN i GW - jeszcze raz powtórze -to nie wszystko.
Poza tym : na pytanie czemu Prezydent Kaczyński miałby byc na Wawelu- odpowiadam jeszcze raz: bo był PREZYDENTEM POLSKI- pierwszą osobą w kraju , KTÓRĄ WYBRAŁA WIĘKSZOŚĆ NARODU.
Kapewu?Prościej się chyba nie da tego napisać.
Wg.Was kazdy prezydent powinien być chowany na innym cmentarzu? Już 600 lat temu wpadli na to że królowie Polski powinni być w jednym miejscu - niewążne lepsi czy gorsi bo byli różni ale 600 lat minęło i nagle józiowi z franiem nie pasuje że Prezydent byłby na Wawelu
I niech tu jakiś "historyk" nie pisze znów o zdrajcach Bierucie i Jaruzelskim, bo naprawdę ręce opadają