Ciastek1 napisał(a):

|
wykładanie prawa pracy stoczniowcom przy dokonaniach Władysława Sikorskiego wygląda blado
|
A takie są skutki braku znajomości historii współczesnej. O działalności Kaczyńskiego możesz posłuchać sobie o czym mówił Wujec w audycji w tok.fm, jeśli do niej dotrzesz, powinna być online.
Gen. Sikorski miał swoje zasługi, ale np. w porównaniu do Piłsudskiego te zasługi w moim odczuciu w żaden sposób ciężarem gatunkowym nie nawiązują.