Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5059
Stary 13.04.2010, 12:02
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
A czemu nie w Brazylijce Grobu Pańskiego w Jerozolimie ?
Santa subito !

Może dlatego, że jest tragicznie zmarłym prezydentem Polski?! Ludzie, opamiętajcie się. Wychodzi z Was właśnie zakłamanie, jak jeszcze 2 dni temu mówiliście jak Wam przykro, a teraz jak sępy rzucacie się, żeby dopiec Kaczyńskiemu, zapominając o tym, że on nie żyje!

Dla mnie decyzja o tyle niezrozumiała, że przecież Warszawa, to jego dom i ja nie wyobrażam sobie własnego pochówku gdzie indziej, niż w domu właśnie. Co do tego, że to Wawel, to jako głowa państwa na pewno na to zasłużył.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/