arth_ur napisał(a):

A czemu nie w Brazylijce Grobu Pańskiego w Jerozolimie ?
Santa subito !
|
Może dlatego, że jest tragicznie zmarłym prezydentem Polski?! Ludzie, opamiętajcie się. Wychodzi z Was właśnie zakłamanie, jak jeszcze 2 dni temu mówiliście jak Wam przykro, a teraz jak sępy rzucacie się, żeby dopiec Kaczyńskiemu, zapominając o tym, że on nie żyje!
Dla mnie decyzja o tyle niezrozumiała, że przecież Warszawa, to jego dom i ja nie wyobrażam sobie własnego pochówku gdzie indziej, niż w domu właśnie. Co do tego, że to Wawel, to jako głowa państwa na pewno na to zasłużył.