Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6710
Stary 10.04.2010, 17:23
swinia napisał(a):Wyświetl post
Oxydrene napisał(a):
Chciałbym spytać czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda mecze lig zachodnich

Ostatnio oglądałem trochę grę w Rosji, a i nawet azjatycką LM.
Normalnie przepaść z naszą E-klasą

*swinia*- od kiedy, patrząc z perspektywy Polski rzecz jasna, Rosja i Azja leżą na zachodzie? o.O
Sorry, ale przeglądając teraz ten temat, natknęłam się na to i musiałam.

Co do przełożenia meczów- nie mogło być inaczej.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując