swinia napisał(a):

Oxydrene napisał(a):
Chciałbym spytać czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda mecze lig zachodnich
Ostatnio oglądałem trochę grę w Rosji, a i nawet azjatycką LM.
Normalnie przepaść z naszą E-klasą
|
*swinia*- od kiedy, patrząc z perspektywy Polski rzecz jasna, Rosja i Azja leżą na zachodzie? o.O
Sorry, ale przeglądając teraz ten temat, natknęłam się na to i musiałam.
Co do przełożenia meczów- nie mogło być inaczej.