leyzer87 napisał(a):

A w szczególności w tym przodowała(nie wiem jak się ta koza nazywa) prezenterka Polsatu. Aktorstwo marne, ale te sztuczne westchnięcia budziły u mnie po prostu politowanie.
|
O to najlepszy pocisk to dzisiaj był w Radiu Zet jak wszystkie karne mrówki pod dowództwem Moniki "Stokrotki" Olejnik nagle zaczęły uwijać się jak w ukropie szukając potwierdzenia na frapujące , rozdzierające serce obawą , pytanie "A Jaruzelski

!!! , Jaruzelski!!! Żyje czy cały


Na miłość boską co z Generałem

?" Idioci ... Dopiero ktoś rozsądny zauważył ,że Wojciech miał jechać z Prezydentem ale 9 maja do Moskwy na defiladę. Tak Jaruzelski i Katyń. ...
Wiadomo ,że zginęli ludzie i każdego mi żal i to bardzo . Nie ukrywajmy , czołówka PiS-owców poległa....Wasserman, Gosiewski , Gęsicka, Natalii-Świat ...