qchar90 napisał(a):

Miałeś chamie złoty róg. Mam nadzieję, że sprawa Grzelaka to będzie ostrzeżenie przed kolejnymi piłkarzami, aby się naprawdę zastanowić zanim sie zmieni klub, anie patrzeć tylko na kasę!!! Wiedział , że właściciel to zwykły pojeb to po co się pchał? tAk jak Gancarczyk ze Śląska. Dostał więcej-a teraz nie wiadomo czy za tydzień Józef W. nie każe mu siedzieć w rezerwach jak Polonia nie wygra w najbliższym meczu.