|
Dobry ten Messi, ale ja jednak wole futbol angielski. Nie zawsze najlepszy pilkarz swiata musi byc z Brazylii czy Argentyny.
Dla mnie najlepszy na swiecie jest Rooney.
Tak jak lepszym byl Best od Maradony.
Nie musi umiec przedryblowac 20 pilkarzy. To nie cyrk ani pokazy Harlem Globtrotters.
To oczywiscie moje prywatne zdanie do ktorego mam prawo. : )
Zycze Anglii MŚ i Rooneyowi kapitalnego turnieju po ktorym juz nie bedzie watpliwosci kto jest najlepszy.
|