Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 06.04.2010, 23:31
OPTIMUS napisał(a):Wyświetl post
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.


Jak oni nie maja cisnienia na ten mecz to niech wogole nie graja

...

takich rzeczy nawet nie biore pod uwage ..

meczy jak tak malo ze kazdy musi byc na 100% ,bo szczescia jak w Warszawie miec juz nie musimy a Amikowcy tylko sie czają zeby nas wyprzedzic.

Ja bym jednak z obroną nie kombinowal ,bo jak damy ciala ze Slaskiem to mecz z Amika bedzie nerwowy a wtopa moze byc oplakana w skutkach.
W kazdym razie Heniek jest na tyle doswiadczony ze nich decyduje ,my skladu nie ustalamy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując