Kris54 napisał(a):

|
banasik - to jak , Barcelona jest słaba czy Messi jest słaby? Bo czytając Twoje posty ciężko to zrozumieć - raz spinasz się na Barcelonę jako drużynę, innym razem mowisz że Messi bez kolegów nie istnieje. Oczywiście BEZ napinki pytam
|
Messi nie jest słaby, jest bardzo dobry, ale nie na tyle, żeby od razu stawiac go w jednym rzędzie z Maradoną czy Pele, no ale powtarzam - tylko MŚ mogą zmienić moją opinię - najlepszy zawodnik na świecie po prostu musi pogodzić klub i reprezentacje, szczegolnie, że Messi to nie Albańczyk, a reprezentacja Argentyny potencjał ma pokaźny.
mic napisał(a):

|
Banasik to fan-boy Realu, wiec to co pisze mnoz przez 10...
|
Że tak nie grzecznie zapytam - o chvj ci chodzi, mój drogi?
WILU TS napisał(a):

Z taką formą to sam Messi rozjedzie Real , choć bez Messiego i tak będzie pewnie z 5-0
|
A co sie będziesz .......ił - bez Messiego będzie 9:1, przecież Real to żaden klub, a komplet zwycięstw na Bernabeu w lidze to przypadek ;(