Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1788
Stary 06.04.2010, 23:00
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
banasik - to jak , Barcelona jest słaba czy Messi jest słaby? Bo czytając Twoje posty ciężko to zrozumieć - raz spinasz się na Barcelonę jako drużynę, innym razem mowisz że Messi bez kolegów nie istnieje. Oczywiście BEZ napinki pytam
Messi nie jest słaby, jest bardzo dobry, ale nie na tyle, żeby od razu stawiac go w jednym rzędzie z Maradoną czy Pele, no ale powtarzam - tylko MŚ mogą zmienić moją opinię - najlepszy zawodnik na świecie po prostu musi pogodzić klub i reprezentacje, szczegolnie, że Messi to nie Albańczyk, a reprezentacja Argentyny potencjał ma pokaźny.

mic napisał(a):Wyświetl post
Banasik to fan-boy Realu, wiec to co pisze mnoz przez 10...
Że tak nie grzecznie zapytam - o chvj ci chodzi, mój drogi?

WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Z taką formą to sam Messi rozjedzie Real , choć bez Messiego i tak będzie pewnie z 5-0
A co sie będziesz .......ił - bez Messiego będzie 9:1, przecież Real to żaden klub, a komplet zwycięstw na Bernabeu w lidze to przypadek ;(
Odpowiedz cytując