Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 06.04.2010, 21:05
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Barcelona nie miała Messiego to by nie istniała.
To akurat najgłupsza teoria jaką kiedykolwiek miałem okazję poznać.
Odpowiedz cytując